«СУБАРУ УКРАЇНА» та Changan Avto змінює назву на «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА»
27/07/2023
«СУБАРУ УКРАЇНА» та Changan Avto змінює назву на «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА»
  • Компанія «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА» залишається офіційним імпортером бренду SUBARU з повним спектром дистрибуції та додатково офіційно виводить на ринок України новий автомобільний бренд Changan.

ТОВ «СУБАРУ УКРАЇНА» стає ТОВ «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА»

Компанія «Субару Україна», офіційний імпортер автомобілів Subaru в Україні, 15 червня 2023 року змінила назву на «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА». Цей крок обумовлений виводом на український ринок нового автомобільного бренду та водночас підкреслює приналежність компанії до власних витоків.

Багаторічна успішна історія Subaru в Україні тісно пов’язана з Sojitz Corporation. «Субару Україна» від початку діяльності була невід’ємною частиною торгового дому Sojitz — багатопрофільної японської корпорації, одним з напрямків діяльності якої є імпорт та дистрибуція автомобілів.

Відтепер Sojitz Corporation розширює присутність в Україні, додаючи до Subaru новий автомобільний бренд. А саме — бренд Changan з Китаю.

Subaru та Changan: два бренда в палітрі

Новостворена «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА» й надалі залишається офіційним імпортером автомобілів Subaru зі збереженням повного спектра дистрибуції. Також незмінною лишається проактивна позиція компанії щодо підтримки спорту. Нагадаємо, що за сприяння «Субару Україна» з 2020 року в Україні відбувалися змагання з тріатлону і вже з 2021 року «Субару Україна» стала титульним партнером SUBARU TRIATMAN SERIES.

Таким чином продуктовий портфель компанії налічуватиме два автомобільні бренди. Для просування Changan компанія «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА» використовуватиме успішний досвід, набутий за роки роботи з Subaru. Майбутні покупці автомобілів Changan отримають якісний продукт за привабливою ціною, а дилери працюватимуть за такими ж високими стандартами клієнтського та сервісного обслуговування.

Про бренд Changan

При виборі бренду Changan для  українського ринку головними чинниками були репутація компанії та технологічність її поточних моделей. Витоки Changan сягають далекого 1862 року, а виробництвом автомобілів компанія займається з 1957-го. Починаючи з 1993 року Changan відзначилася низкою спільних підприємств з провідними автовиробниками Японії та Європи, а у 2006-му розпочала виробництво оригінальних моделей під власним брендом.

Протягом наступних років компанія демонструвала невпинне прагнення до досконалості, постійно впроваджуючи новітні технології та інженерні рішення для покращення споживацьких якостей власної продукції.

Зараз Changan належить до найбільших автовиробників Китаю, стабільно посідаючи місце в ТОП-5 за кількістю вироблених автомобілів. В широкій модельній гаммі переважають різноманітні кросовери й позашляховики — від компактних міських до повнорозмірних сімейних. Присутні моделі з переднім та повним приводом.

Компанія робить ставку на дизайн, технологічність та якість, що дозволяє їй гідно конкурувати на домашньому ринку з місцевими та іноземними виробниками, а також динамічно нарощувати продажі на перспективних експортних ринках, зокрема в Південній Америці.

Тепер до цього списку доєднується Україна, де Changan посяде гідне місце завдяки чудовому співвідношенню ціна/якість, яке базується на поєднанні новітніх технологій та перевірених конструктивних рішень.

Запуск Changan в Україні

Початок продажів автомобілів Changan в Україні заплановано на осінь поточного року. Точну дату дебюту буде завчасно повідомлено окремо. Ближче до старту продажів також буде названо моделі для українського ринку та оголошено ціни.

Попередньо привідкриваючі завісу майбутнього, це будуть компактні та середньорозмірні кросовери та SUV найбільш популярних в Україні сегментів. В арсеналі моделей, що наразі розглядаються для постачання в Україну, — високоефективні бензинові двигуни з турбонаддувом, автоматичні трансмісії від відомого виробника Aisin, сучасні системи повного приводу. Також серед переваг прийдешніх новинок Changan — просунуті електронні помічники активної безпеки та широкій набір опцій.

Наразі відбувається формування дилерської мережі, яка охопить ключові регіони країни. На початковому етапі розбудови мережі Changan в Україні, шоу-руми з’являться у Києві та найбільших містах. Перші дилерські центри Changan через декілька місяців будуть готові розпочати прийом передзамовлень. А також «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА» готові до співпраці з новими партнерами, тому очікуємо ваші  пропозиції.